Yeni Yarışma Kapanmadan Kazan Başvuru Formu ve Katılım Koşulları

Yeni Yarışma Kapanmadan Kazan Başvuru Formu ve Katılım Koşulları

Genel

21 Temmuz 2013

ekledi.

Yorum Yaz

946 kez incelendi.

atv kapanmadan kazan yarışması başvuru formu katılım koşulları nasıl katılırım katılmak için yapılması gerekenler

kapanmadan kazan sunucusu

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte bir çok kanalda yine birden çok dizi ve yarışma programları yapılmaya başlandı. Bunlardan biri de atv ekranlarında başlayan Kapanmadan Kazan adlı ödüllü bir yarışma. Öncelikle bu yarışmanın sunucusundan bahsetmek istiyorum. Öncelikle  Oktay KAYNARCA nın sunması planlanan ama bir aksilikten dolayı Murat SEREZLİ sunumu ile gerçekleştirilen program hem eğlendiriyor hem kazandırıyor. Yarışma hakkında bilgilere bakacak olursak:

kapanmdan kazan yarışması atv

kapanmdan kazan yarışması atv

İki kişilik  grupların katılımı ile gerçekleşen oyunda sorulan sorulara doğru cevabı veren gruptaki bir kişi sorulara cevap verirken diğeri de eşyaları toplamak için aşağıda bekliyor. Tabi aşağıda bekleyen kişinin odaya girip eşyaları toplayabilmesi için yukarıdaki kişinin soruya doğru cevap vermesi gerekiyor.

Odada ise yüzlerce çeşit ev aletleri cep telefonu motor hatta araba bile var. Sizler de bu eğlenceli yarışmaya katılmak isterseniz tek yapmanız gereken şey başvuru formunu doldurmak. Bizler bilgidolabi.com olarak siz değerli misafirlerimiz için başvuru formuna ulaşmak için sizlere aşağıda link vereceğiz. Oraya tıklayıp kolaylıkla istediğiniz bölüme ulaşabilirsiniz.

     BAŞVURU FORMU İÇİN AŞAĞIDAKİ RESMİ TIKLAYABİLİRSİNİZ

kapanmadan kazan başvuru formu

kapanmadan kazan başvuru formu

 

Etiketler: , , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.

Sitemap Site Yazarı Google +: Bilgi Dolabı I Oyun Oyna I