Tasarım Harikası Mobilyalar

Tasarım Harikası Mobilyalar

Mobilya

20 Mayıs 2013

ekledi.

Yorum Yaz

531 kez incelendi.

Yıllardır çalışan ve yeni bir yer açan kişilerin ilk baktığı eşya kesinlikle ofis mobilyaları olmaktadır. Her ne kadar kahverengi klasik ahşap mobilyalar tercih edilse de, artık çok daha değişik tarz olan takımlar görülmektedir. Özellikle işinizi eğlenceli ve tasarım ile uğraşan biri iseniz; kesinlikle renkli ve asimetrik modelleri tercih edebilirsiniz.

Büro mobilyaları, asimetrik kesimler, rahat kullanımlı ışıklandırmalar, kırmızı, yeşil, sarı gibi cıvıl cıvıl renkler içinizi açacaktır. Muhakkak seçim yaparken kullanacağınız alanı da göz önüne almalısınız. Dizayna ve tasarıma uygun olmalıdır. Ayrıca çalışan insana huzur verecek, yormayacak rahat renkler daha önemlidir. Çok koyu kırmızı ve siyah karışımları şık olabilir ancak ofiste çok fazla duracaklar için ideal olmayabilir.

Bunların yanı sıra çok şık ve rahat olan ofis mobilyası büyük, küçük deri modellerin yanı sıra asimetrik ve dizaynlı tasarımlarda çok sık kullanılmaktadır. Ayrıca çalışma ofislerinde de kişilerin oturma pozisyonuna göre tasarlanmış olan koltuklarda değişik model ve renklerde bulunmaktadır. Kesinlikle huzur verecek tasarımlara ağırlık vermekte yarar vardır.

Etiketler: , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.

Sitemap Site Yazarı Google +: Bilgi Dolabı I Oyun Oyna I