Atlas yeni halı modelleri 2014 (Sorbe)

Atlas yeni halı modelleri 2014 (Sorbe)

Mobilya

28 Ekim 2013

ekledi.

Yorum Yaz

1356 kez incelendi.

En güzel halı modelleri modern halı markaları farklı halılar yeni sezon halılar 2014 halı modelleri Atlas halı yeni modelleri kendi kendini temizleyen halı…

Atlas halı modelleri hakkında sizler için incelemeye aldık ve sizler için en popüler renk ve desenlerini seçmekteyiz. Atlas halı üreticileri siz müşteriler için bir birinden farklı tasarımlar üretmeye başlamıştır. Bu üretilen Atlas halılar sizler için oldukça farklı alanlarda kullanılacak boyutlardadır.  Atlas halı tasarımcıları ütopik tasarımları ile sizlerin gönüllerini feth etmiştir. Bir birinden güzel tasarımlarla sektörü zorlamaktadırlar.

2014 atlas halı modellerinde yer alan Sorbe serisini incelediğimiz de, Eda Güreli Şen ’nin hayal gücü ve dokunuşları ile dekorasyonu ile farklılık göstermektedir. Modern halıların renk cümbüşüne baktığımız da  mavi, sarı, yeşil gibi renklerle halıların aselet almasını sağlamıştır. Kimi zaman halıların üzerinde bulunan farklı renk ve tasarımda ki halılar sizleri beklemektedir. Halıların üzerinde bulunan lolipop sepeti, çilek tasarımları ve turkuaz çinilerde yer almaktadır.

2014 koleksiyonunu şimdiden hazırlayan atlas halı, rengarek kıpır kıpır halılarla sizleri beklemektedir. Dünyada bir ilki yapan atlas halı, kendi kendini temizleyen tek halı Nano Halı nano teknolojisinin tüm faydalarını ayaklarınız altına sermişlerdir.

 

Etiketler: , , , , , , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.

Sitemap Site Yazarı Google +: Bilgi Dolabı I Oyun Oyna I