2103 Örgü Bayan Panço Modelleri

2103 Örgü Bayan Panço Modelleri

Yaşamdan

10 Ocak 2013

ekledi.

Yorum Yaz

2321 kez incelendi.

Pançolar kadınların severek giydiği kolsuz giysilerdendir. Genellikle serin havalarda kullanılmaktadır. Çoğunlukla kolsuz olması ile birlikte son çıkan modelleri arasında kollarının ucundan küçük de olsa tutturulmuş pançolarda bulunmaktadır. Pançolar hemen bütün bayanların ilgi duyduğu ve severek alıp giyindiği giysilerden olduğu için farklı modelleri gün geçtikçe çıkmaktadır.

2013 panço modelleri arasında; şapkalı modeller, düğmeli panço modelleri, kenarlarında ve şapka kenarlarında tüy olan modeller, düz renklerde olan modeller, birkaç farklı renk tonunun birlikte kullanılarak yapılmış olan pançolar bulunmaktadır.

Panço alırken de aslında belirli konulara dikkat etmeliyiz. Kullanılan kumaşın veya ipin kaliteli olması, tüylenme yapmaması, yıpranmaması uzun yıllar aldığımız pançoyu kullanabilmemizi sağlayacaktır.

Bunun yanında, kısa boylu bayanlar panço alırken, boyunun kısa olmasına dikkat etmeliler çok fazla uzunluğa sahip olan bir panço onların boyunu keserek çok daha kısa gösterecektir.

Uzun boylu bayanlar ise; tam aksini yapıp uzun panço seçebilirler. Seçmiş oldukları pançonun kısa olması büyük bir hata olacaktır. Çünkü kısa panço üzerinizde emanet gibi duracak ve hoş bir görüntü sergilemeyecektir.

Zayıf bir bayan iseniz; son trendlerden olan canlı ve cıvıl cıvıl renkli olan pançolardan dilediğinizi seçip rahatlıkla giyebilirsiniz.

Ancak biraz kilo probleminiz var ise; tercih etmeniz gereken panço çok karışık renklerden oluşmamalı ve boyu çok kısa olmamalıdır. Koyu tonda pançoları tercih etmeniz daha doğru bir karar olacaktır. Siyahlar, lacivertler, fümeler ve kahveler gibi…

Dilediğiniz pançoyu arayıp, bulup satın alabileceğiniz gibi evde kendinizde basit bir panço örebilir. Basit de olsa şık bir panço tasarlayabilirsiniz. Karışık ve yorucu gibi görünse dahi pançolar aslında örmesi en kolay olan giysilerdendir.

 

2013 Bayan Panço Modelleri

2013 Bayan Panço Modelleri

2013 Bayan Panço Modelleri

 

2013 Bayan Panço Modelleri

2013 Bayan Panço Modelleri

 

2013 Bayan Panço Modelleri

2013 Bayan Panço Modelleri

 

Bayan pançolarda istediğiniz renk ve modelde bulma imkanınız mevcut. Diğer makalemizde görüşmek üzere…

 

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Sitemap Site Yazarı Google +: Bilgi Dolabı I Oyun Oyna I