2014 Bellona koltuk takımları ve fiyatları (Merlin)

2014 Bellona koltuk takımları ve fiyatları (Merlin)

Mobilya

30 Ekim 2013

ekledi.

Yorum Yaz

1251 kez incelendi.

 

Berjerli koltuk takımları bellona koltuk takımı modelleri fiyatları resimleri 2014 koltuk takımı modelleri yeni sezon modern oturma grupları…

Mobilya sektörünün devleri arasında olan Bellona yıl boyunca adına sık sık rastladığımız markalar arasındadır. Yıllarını vermiş ekibi ile oldukça şık ve kaliteli ürünler yapmakta ve halada yapmaya devam etmektedir. Mobilya sektörünün belirleyicisi duruma gelmiştir. Yıl içinde mutlaka bir veya birkaç tasarımı ile o yıla damgasını vurmaktadır. 2014 Bellona tasarımları ile yıla damgasını vuracak gibi gelmektedir. Bu son koleksiyonlarında buram buram yeni dekorasyon akımı ve moderizim kokmaktadır.

2014 yılına hazır olan Bellona bu yıl için hazırlamış olduğu Merlin lüks takımını ele alırsak son zamanlarda en çok alınan ve internette en çok aranan mobilyalar arasına girmiştir. Merlin Lüks Takım, sekli ve kullanılan malzemesi ile en şık ve en modern mobilya unvanını almıştır. Ahşap görünümlü baza alt kısımları oldukça ilgi çekmiş, berjerlerde ise oldukça hoş kumaşlar kullanılarak dikkati üzerine çekmiş, farklı tarzda ve renkte kullanılan fitiller ile adeta görsel bir ziyafet sunmuştur. Ayrıca bu şık tasarımın yanı sıra 3’lü koltukta bulunan yatak ve sandık fonksiyonu da oldukça ilgi görmüş ve kullanışlı olmuştur.

Bu Merlin lüks takımın fiyatı ise piyasaya göreve biraz daha pahalıdır. Bununda sebebi kaliteli ve modern olmasıdır. Ürünler 5 yıl garantilidir. Merlin lüks takımın 2 adet 3’lü koltuğu 2 adet berjeri ile birlikte satılmaktadır. Fiyatı da 4.696,00 TL olarak mağazalarda satılmaktadır. Diğer bir seçenek olan 1 adet 3’lü, 1 adet 2’li ve 2 adet berjerin fiyatı ise 3.990,00 TL mağazalarda satılmaktadır.

 

 

Etiketler: , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.

Sitemap Site Yazarı Google +: Bilgi Dolabı I Oyun Oyna I