2013 sehpa örtü modelleri

2013 sehpa örtü modelleri

Örgü Modelleri

14 Nisan 2013

ekledi.

Yorum Yaz

1321 kez incelendi.

Dantel oda ve salon takımlarında orta sehpa için örülen sehpa örtü modelleri ev dekorasyonu olarak tarihte yerini almış durumda.

Üzerinde örtü olmayan sehpayı çıplak  olarak düşünecek kadar yer etmiştir hayatımızda sehpa örtüleri. Günümüzde taşlı boncuklu  örtü modası hakim olsa da o beyaz beyaz örülen ince bir işçilik isteyen sanatkâr ellerden çıkan dantel örtüler modasını yitirmeyecek bir klasikliğe sahip.

İnce işçilik demem abartılı gelmesin size zira  o incecik uçlu tığlar ve 70 numara ince iplerle  desenleri dokumak  tam da ince işçilik diye adlandırılır bana göre

Örme konusunda  iyi olan hanımların  internetten beğenimize sundukları dantel sehpa modellerinden  birkaç örneği sizler için derleyip buraya kadar getirdik. Dantelle arası iyi olanlara  örnek  çıkarma imkanı sunuyoruz. Eskiden örnek kaçırma vardı Ayşe’de olan Fatma’da olmamalıydı icon smile 2013 sehpa örtü modelleri şimdi var mı bilmiyorum  emeklerini ve eserlerini bizlerle paylaşanlara  saygı ile teşekkür edip her ören bayan bir markadır diyoruz.

dantel sehpa ortusu modeli1 2013 sehpa örtü modelleri

 

Etiketler: , , , ,

Sitemap Site Yazarı Google +: Bilgi Dolabı I Oyun Oyna I Chip Satışı