2013 Ikea Banyo Dolabı Modelleri

2013 Ikea Banyo Dolabı Modelleri

Mobilya

01 Ocak 2013

ekledi.

Yorum Yaz

4075 kez incelendi.

2013 ikea banyo dolabı modelleri olarak çok farklı tasarımalar imza atmıştır. Bu yılın tasarımı ilgin güzellikte ve kullanımda olan modeller bulunmaktadır. Bu banyo dolapları genellikle beyaz seçilmiştir. Bunu sebebi banyoya ayrılan alanların dar olması nedeniyledir ki beyaz renk daha geniş göstermektedir. İkea banyo dolapları kaliteli ve göze hitap eden mobilya modelleri bulabileceğiniz markalardan bir tanesidir.

Türkiye geneli çoğu banyolar küçük olması nedeniyle banyoya yeteri derecede banyo aksesuarı yerleştirilmemesinden kaynaklanıyor. Bunun çözümü de banyoda bulunan eşyaların beyaz renk seçimi ile giderilmiştir. Mobilyalarınızın rengini olabildiğince açık renk seçmelisiniz. Eğer mümkünse beyaz renk tercihiniz olmalıdır. Beyaz renk banyoyu hem daha geniş hem de daha ferah gösterecektir. Günümüz Türkiye’sinde banyolar çoğu zaman küçüktür. Bu yüzdendir ki mobilyaları açık renk seçmek şarttır.

Evinizde yeteri derecede alan varsa, yani banyo yeterince büyükse tabi ki istediğiniz rengi seçmekte özgürsünüz. Bu evinizde farklılık yaratır. Banyonuz için canlı renkler kullanabilirsiniz bu renkler turuncu, kırmızı gibi renkler banyoda bambaşka tarz yaratır. 2013’ün yeni trendi moda banyo dekorasyonları daha çok ahşap görünümlü modeller tercih edilmektedir. Bu ahşap dekorasyonlar doğallığın ve şıklığın bir arada bulunduğu modellerdir.

2013 yılı ike kataloğunda banyo dolabı tasarımları ve modelleri bulabilirsiniz.

2013-banyo-dolap-modelleri

 

2013-banyo-dolap-modelleri-2

 

2013-banyo-dolap-modelleri-1

 

2013-ikea-banyo-dolaplari

 

2013-ikea-banyo-dolaplari-1

 

2013-ikea-banyo-dolaplari-2

 

2013-ikea-banyo-dolaplari-3

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Sitemap Site Yazarı Google +: Bilgi Dolabı I Oyun Oyna I