2013 Evim Şahane Başvuru Formu

2013 Evim Şahane Başvuru Formu

Genel

31 Ocak 2013

ekledi.

4 yorum yazıldı

1726 kez incelendi.

Televizyon ekranlarında izlenme rekoru kıran, iddialı, eğlenceli ve hem de büyük ödül kazandıran evim şahane programı oldukça çok ilgi görmektedir. Bu yarışma programında mühendis selim bey oldukça iddialı tasarımlar ve dekorlara imza atmaktadır. Bu sayede hem izleyicilere hem de ev yaptıracak kişilere farklı fikirler vermektedir. Kanal D ekranlarında yayınlanan Evim Şahane programı oldukça faydalı olduğunu düşünüyorum.

 

Evim şahane Kanal D ekranlarında, hafta içleri her gün yayınlanmaktadır. Burada mimarımız selim bey misafir olduğu eve, ev sahibinin belirlediği bir odasını 3 gün içinde baştan yaratmaktadır. Burada giden bütün ücretler evim şahane tarafından verilmektedir.

evim-sahane-basvuru-formu

Kana D Evim Şahane başvuru formunu dolduran adaylar eğer yarışmaya katılma hakkı kazanırsa Mimar Selim Yuhay ve çalışma ekibi evlerine giderek incelemelerde bulunmaktadır. Ekibin yapmış olduğu çalışmalar neticesinde gerekli olan tasarımlar ve bu tasarım için gereken maddi bütçe tespit edilmektedir. Bu masrafların hepsi yarışma tarafından karşılanmaktadır. Sizin yapmanız gereken tek şey size ayrılan bütçe ile yarışma süresince gerekli alışverişleri yapmaktır. Gerisi Mimar Selim Yuhay ve çalışma arkadaşlarının işidir. Evinizin dekorasyon düzeninin sizi büyülemesini istiyorsanız, Kanal D Evim Şahane başvuru formunu doldurabilir, şansınızı deneyebilirsiniz.

evim-sahane-basvuru

Kanal D Evim Şahane başvuru formu eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Formda yer alan ad, soyad, yarışmacı fotoğrafı, dekore edilecek binanın dıştan görünüşünün fotoğrafı, dekore edilmesi istenilen odanın fotoğrafı, ev telefonu, cep telefonu, size ulaşılabilecek bir yakının telefonu, detaylı adres bilgileri, kimlerle birlikte yaşadığınız, cinsiyet, doğum tarihi, eğitim durumu, medeni durumunuz, daha önce bir televizyon yarışmasına katılıp katılmadığınız gibi daha pek çok bilgiyi eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup göndermeniz gerekmektedir. İyi şanslar!

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. semanur diyor ki:

  lütfennn bize de gelin selimm bey

 2. yasemin TÜRAKİNE diyor ki:

  selim bey merhabalar ismim yasemin ben Erzurum merkezden yazıyorum 3 çocuk annesiyim bir kamu kuruluşunda çalışıyorum, Evim şahane programını çok beğenerek izliyoruz yapmış olduğunuz tasarımlar çok güzel ekibiniz çok başarılı izlerken düşünüyorum ve hayal kuruyorum keşke bizimde evimizde değişlikler olsa , istanbul dışına çıkmıyormuşsunus sizden rica etsem bizim içinde ERZURUM a gelirmisiniz davet ediyorum, güzel tasarımlarınızdan ben çok istiyorum ben mutfağımı değiştirmek istiyorum bu yazdıklarımı dikkate alıp cevap veriseniz çok memnun olurum.saygılar.yasemin TÜRAKİNE

 3. sevgi berber diyor ki:

  selim bey sizi ailecek çok seviyoruz rica etsem denizliye gelmedinizi biliyorum ama çok rica ediyorum annem için banyo tuvaleti yaptırabilmek için yardımınızı istiyorum anneler gününde süpriz yapmak istiyorum 7000 tl yardım yapabilirmisiniz

  1. sevgi berber diyor ki:

   telefonum 05454627894 ararsanız senevinirim 4ten önce olursa mutlu olurum allah razı olsun

Yorum Yaz

Sitemap Site Yazarı Google +: Bilgi Dolabı I Oyun Oyna I