2013 Eşarp Bağlama Modelleri

2013 Eşarp Bağlama Modelleri

Yaşamdan

03 Ocak 2013

ekledi.

Yorum Yaz

2846 kez incelendi.

Ülkemizin büyük bir kesimi tesettür giymektedir. Tabi ki tesettür en önemli aksesuarı olan eşarp eskisinden daha çok ilgi çeker oldu. 2013 modası olan eşarpların birçok bağlanma şekli ortaya çıktı. Bu bağlanma şekli klasik bağlama olan eşarbı tamamen önde geniş bir şekilde bırakarak bağlanma artık demode oldu.  Bu klasik bağlamanın yanında daha çok eşarbın bir kısmını önde sarkıtarak ya da tamamını toplayıp kıyafetin içine koyarak bağlanma yeni moda eşarp bağlama yöntemlerinden biridir.

 

2013-Esarp-Baglama-Modeli

2013-Esarp-Baglama-Modeli

2013-Esarp-Baglama-Modeli

2013-Esarp-Baglama-Modeli

2013-Esarp-Baglama-Modeli

 

Daha önce sadece klasik giyinen tesettürlü bayanlar artık spor giyimde de ve günlük giyimde de en kullanışlı ve en çok tercih edilen bağlama şekli önden hiç sarkmayacak şekilde bağlanma şeklidir. Dilenirse bu bağla şekillerinin yanında eşarbın önüne gelen kısım arkaya atılacak şekilde de toplana bilinir.

Klasik giyimde veya şık elbiseler üzerinde ise fuar tarzı eşarp bağlanma şekli olabilir. Tercihen daha şık olunsun diye öne sarkıtılan eşarbın sağına ve ya soluna bronş takabilirsiniz.

2013 tesettür modasının içerisine bonelerde önemli yer almaktadır. Bu boneler eşarbın altından alnın büyük bir kısmını önden kapatacak şekilde boneyi bağlamak ve üzerine eşarbı bağlamak bu yılın modası haline gelmiştir. Bu yılın modasında her türlü renkte eşarp bulunmaktadır. Ama siz siz olun aynı renkte eşarp ve bone kullanmayınız, zıt renkleri tercih etmeniz sizin görünüş olarak daha şık olmanızı sağlayacaktır. Tesettür, eşarp ve bone alırken renk uyumuna ve kombinasyonuna dikkat etmelisiniz. Yukarıda 2013 eşarp bağlama modellerini ve renk uyumu hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Sitemap Site Yazarı Google +: Bilgi Dolabı I Oyun Oyna I