2013 Beyaz Mutfak Dolapları

2013 Beyaz Mutfak Dolapları

Mobilya

11 Mart 2013

ekledi.

Yorum Yaz

1631 kez incelendi.

Mutfak dolapları evimizin en çok kullanılan alanlarından biridir. Mutfak öncelikle bayanların en çok zaman geçirdikleri alanlardan biridir. Her bayan bu kadar fazla zaman geçirdiği yerin hem kullanışlı hem de güzel olmasını ister. Şimdi sizlere kullanışlı ve güzel bir mutfak nasıl olmalı onlardan bahsedeceğiz. Daha önceki yazılarımızda birçok mutfak modellerinden bahsetmiştik.

Bir birinden güzel mutfak dolabı modelleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları beyaz mutfak dolapları, kırmızı mutfak dolapları, siyah mutfak dolapları vb. seçenekler bulunmaktadır. Burada önemli olan mutfağı sürekli kullanacak olan kişinin yani evin hanımının renk seçeneği çok önemlidir. Mutfak odasının dekorasyonu yapılırken mutlaka fikir alış verişi yapılması gerekir. Eğer ki evin hanımı beyaz mutfak dolaplarından yana tercih kullanırsa ki, bu yazımızda sizlere beyaz mutfak dolapları hakkında kısa bilgiler sunacağız.

Beyaz mutfak  dolaplarında; burada mutfak odasında bulunan hemen hemen her şeyin renginin beyaza hâkim olduğunu fark edeceksiniz. Bu beyazlar içinde bulunan mutfak odası sanki dağların zirvesinde açan beyaz papatya gibi kendisini sergilemektedir. Mutfak tezgâhının ve mutfak dolaplarının beyaz olması ve üzerinde hafif çizgili bir siyah şeridin olması mutfak dolabına ayrı bir estetik ve güzellik katmıştır. Aynı zamanda mutfakta bulunacak diğer mobilyaların renginin de beyaz olması mutfağa ayrı bir hava katmıştır. Bu sayede hem göze hitap etmekte hem de modern bir mutfak görünümü katmaktadır. Mutfak dolaplarının üst dolap kapaklarının camlı olması ayrı bir güzellik katmış ve oldukça iddialı göstermiştir. Dolapların yerleşimi bakımından L şeklinde olması hem mutfağın daha kullanışlı olmasına hem de yerden tasarruf edilmesi açısından oldukça iyi olmuş bu sayede mutfakta diğer mobilyalar için yer bulunmuş olmaktadır. Birçok farklı renklerde mutfak dolapları bulunmaktadır. Bir sonraki yazımızda siyah mutfak dolaplarını modelinden bahsedeceğiz…

Bizim seçtiğimiz mutfak dolaplarını aşağıdaki resim galerimizden bulabilirsiniz. İstediğiniz kombinasyonu kendi evinizde oluştura bilirsiniz.

2013 beyaz mutfak dolabı

en şık beyazmutfak modeli

yeni beyaz mutfak modeli

ucuz beyaz mutfak dolabı

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Sitemap Site Yazarı Google +: Bilgi Dolabı I Oyun Oyna I